fbpx
menu KATEGORIE PRODUKTÓW

Znakowanie odzieży firmowej: dlaczego warto?

 

Zacznijmy od tego czy dla naszych klientów ma znaczenie, to jak wygląda osoba która nas obsługuje, czy też ma z nami współpracować?

 

Na to pytanie właściwie każdy może sobie odpowiedzieć. Bo przecież każdy z nas kiedy idzie na umówione spotkanie stara się zrobić jak najlepsze wrażenie. Niby prosta odpowiedź. Czy zwracamy uwagę będąc w restauracji czy też w hotelu na to jak ubrana jest osoba która przyjmuje od nas zamówienie, rezerwuje nam pokój, właściwie to nie.
Ale na pewno zwrócimy uwagę na to kiedy ta osoba jest ubrana nie właściwie. Nie będzie nam przyjemnie kiedy kelner podejdzie do nas w luźnym t-shircie, albo kiedy w hotelu obsługa ubrana w luźny sweter informuje nas o nie małej kwocie za pokój.
Tak własnie to wygląda zawsze chcemy być obsługiwani na najwyższym poziomie i dotyczy każdej strefy w której jesteśmy klientami. Nie ma znaczenia czy jesteś kierowcą autobusu, czy też menedżerem a może prezesem firmy.
Każdy z nas jest klientem i każdy z nas chce być traktowany z szacunkiem.
Ale czy my będąc po drugiej stronie również o tym myślimy ?
Jak się okazuje nie zawsze , a przecież to nasza firma , my dbamy o jej wizerunek.
Dobieramy odpowiedni lokal zatrudniamy specjalistów aby zrobili jak najlepszy projekt wyposażenia.

Kolejnym krokiem jest znowu wybranie specjalistów aby dostosowali ten lokal do projektu.
Po tym lub też w trakcie zatrudniamy pracowników.
Ale czy wtedy myślimy jak oni będą mieli wyglądać?
Czy tu też zatrudniamy specjalistów ?

 

A przecież to właśnie pracownik będzie miał największy kontakt z klientem.
Niestety rzeczywistość jest inna , szukamy na allegro lub innych serwisach „ koszulek z logo” , nie zastanawiając się nad tym czy ten produkt jest rzeczywiście dobry, czy jest na tyle dobry , że ja sam chętnie go ubiorę?
Na ogół odpowiedź jest taka : przecież ja w tym nie będę chodził !
Pytanie brzmi dlaczego – wstydzisz się swojej firmy ? Firmy o której marzyłeś , którą z wielkim mozołem rozwijasz, firmy , która pozwala ci żyć na takim poziomie o jakim zawsze myślałeś. Założę się , że kiedy ubrałbyś firmową koszulkę na imprezę z Twoimi przyjaciółmi , to będziesz miał wiele pytań – dlaczego ja takiej koszulki nie mam ?, załatw mi taki fartuch.Wtedy zrozumiesz, że nie tylko pracownik ale też Twoi znajomi będą nośnikiem Twojej reklamy wszędzie tam gdzie tylko będą.

 

Zapewne o wielu miejscach nawet nie pomyślisz , że tam będzie Twoja reklama, nazwa Twojej firmy czy też produktu.

Pytanie : ile będzie Cię to kosztowało ?