fbpx
menu KATEGORIE PRODUKTÓW

DTF : direct to film

Nadruk DTF posiada wiele istotnych zalet i w porównaniu do innych metod zdobienia na tkaninie jest bardziej wszechstronny i elastyczny.

Aplikacja nie tylko na  bawełnie, ale również poliestry, różnorakie mieszanki itp. a poza koszulkami czy torbami druk można umieszczać również na czapkach, szalikach i wielu innych.  Ponadto, nadruki DTF charakteryzują się wyjątkową trwałością, odpornością na pranie oraz głębią kolorów i przejść tonalnych dorównującą nadrukom DTG. Można zatem stwierdzić, że nadruk DTF łączy w sobie jakość nadruku DTG oraz niezwykłą trwałość sitodruku.

Metoda nadruku DTF jest idealna dla mniejszych, spersonalizowanych zamówień oraz w przypadku zdobień wymagających obecności zróżnicowanych elementów w różnych miejscach na tkaninie. Ta metoda druku daje również możliwość wcześniejszego przygotowania nadruku i zachowania go do późniejszego użytku. Istnieje również opcja przesyłania Klientom samego nadruku, tak aby mogli oni sami wgrzać go w wybraną część garderoby. Szczególnym plusem nadruku DTF jest dodatkowo jego wyjątkowa elastyczność, fakt, iż nadruki wykonywane tą metodą są bardzo gładkie, elastyczne oraz prawie niewyczuwalne.