fbpx
menu KATEGORIE PRODUKTÓW
Witamy na stronie anado.pl
Szanowni Państwo od samego początku czyli od 2003 roku, staramy się o indywidualne podejście do każdego zadania lub projektu. Przez ten czas zyskaliśmy wielu partnerów zarówno pośród dużych korporacji jak i mniejszych firm, które razem z nami rozwijają swoje skrzydła.
Możemy zagwarantować , że nasze starania będą ukierunkowane tak aby każdy był zadowolony. Wiedza i szybkość w działaniu, duże zaangażowanie oraz bliska współpraca merytoryczna z klientem to nasze największe atuty. Doradzamy i pomagamy aby oferowane przez nas produkty i usługi spełniły wszystkie oczekiwania i wymagania naszych Partnerów.
Dbamy aby każdy szczegół przyczynił się do wzmocnienia wizerunku firmy i pozwolił w maksymalny sposób wzmocnić wizerunek marki. Nasza lojalność, rzetelność i znajomość rynku, pozwoliły nam zyskać zaufanie i uznanie naszych Partnerów. Jak działamy Nasze działania obejmują szeroki zakres usług w zakresie oferowanych przez nas produktów.
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki asortyment odzieży i artykułów reklamowych starannie wyselekcjonowanych z katalogów renomowanych firm ale również wiele artykułów produkowanych przez nasza firmę. Realizujemy również produkcje na specjalne zamówienie. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór odzieży na której wykonujemy znakowanie Waszym logo, logo produktu lub grafiki firmowej.
Niemal każdy element odzieży można wykorzystać , aby stał się wizytówką firmy. Każdy z nas spotyka ludzi ubranych w t-shirt promujący jakąś firmę czy produkt, codziennie widzimy pracowników ubranych w odzież z logo danej firmy. Każdy z nas lubi praktyczne a zarazem ładne rozwiązania, tak ładne bowiem zwracamy uwagę na te rzeczy, oczywiście będziemy tez zwracać uwagę na rzeczy brzydkie bo one nam przeszkadzają. Dlatego staramy się zawsze doradzić i zaproponować odpowiednie rozwiązanie, czy to będzie klasyczna koszulka polo, elegancka koszula czy też dodatek jakim może być apaszka.
Niezwykle atrakcyjną formą promocji przedsiębiorstwa są gadżety. Nawet niewielkie przedmioty ozdobione logotypem firmy są mocnym nośnikiem reklamy, bo przecież każdy z nas używa długopisów, kubków czy też smyczek. Takie drobiazgi trafiają często do odbiorców w całym kraju i nie tylko.
W dniu dzisiejszym na ten element reklamy należy spojrzeć nieco szerzej – urządzenia przenośne i gadżety elektroniczne są niezwykle szybko rozwijającym się segmentem. I tu podobnie jak z odzieżą logo firmy można umieścić praktycznie na wszystkim. Staramy się aby wprowadzać jak najwięcej produktów i rozwiązań związanych z aplikacjami, aby nasi klienci mogli w jednym miejscu znaleźć to czego szukają.
Po krótkiej informacji chcemy Państwa zaprosić do współpracy.
Zapraszamy do nawiązania współpracy .
Jesteśmy przekonani, że szeroka gama tekstyliów reklamowych w zdecydowany sposób przyczyni się do wzrostu zainteresowania się Państwa firmą oraz produktami. 
Zachęcając każdego do współpracy z nasza firmą obiecujemy – indywidualne podejście do każdego zadania oraz profesjonalnego wykonania powierzonego nam projektu.
Wykonujemy nadruki w najnowszej technologii :
  • Nadruki UV full-color  znakowanie w pełnej palecie CMYK – czyli z zachowaniem fotograficznego odwzorowania grafiki.
Obraz jest nadrukowywany specjalnymi farbami bezpośrednio na powierzchni znakowanego gadżetu, a następnie utwardzany za pomocą promieni UV.
  • Transfer DTF – Direct-to-film – to najnowsza z technik zdobienia, oznacza przeniesienie cyfrowego obrazu wydrukowanego w technologii pigmentowej na podłoże tekstylne. Stosując specjalną folię PET oraz sypki klej, można przenieść wydrukowany obraz przy użyciu prasy termicznej na dowolny materiał.